מדיטציה לריפוי עצמי

מדיטציה לריפוי עצמי

כאשר מרבית האנשים חושבים על המילה מדיטציה היא מתחברת להם לרוחניות והעידן החדש. חשוב להבין כי מדיטציה מחוברת גם לבריאות הנפשית והפיזית שלנו, יכולה לרפא מחלות, לשחרר חסימות ולנקות אנרגיות שליליות מעצמנו.
מדיטציה לבריאות הנפשית והפיזית שלנו יכולה להיות אם מתרגלים אותה באופן קבוע או אם מעוניינים לגעת בנושא מהותי נקודתי שאנו מעוניינים לשחרר ולרפא מתוכנו. מעניין לדעת כי אין צורך להיות מתרגל מדיטציה מקצועי על מנת שהמדיטציה תצליח לייצר תהליך החלמה, אלא רק חשוב לבוא מאמין ופתוח לאדם שמעביר את המדיטציה ולהתמסר לתהליך.

שיחרור חסימות

מדיטציה לריפוי עצמי מתחילה משיחרור חסימות נפשיות שונות שנתקעות בנפש שלנו. אנו צוברים חוויות וזיכרונות במהלך חיינו של כולם קלים וטובים. אנשים יכולים לעבור טראומות גדולות או קטנות בחייהם שיכולות להישאר בתוכנו ולייצר חסימות נפשיות ומנגנוני הגנה.
פחדים מאינטימות, תחושות קורבנות, האשמה עצמית, פחד ממימוש בחיים, קשיים להתבטא בפומבי ועוד. חשוב להבין שכל אלו מצטברים בתוכנו כחסימות אנרגטיות וניתן לשחרר אותן בצורה נכונה על ידי שימוש בהילינג, טיפול ומדיטציה.

שיחרור רגשות שליליים

חלק מרכזי בתהליך השיחרור חסימות הינו שיחרור רגשות שליליים שקיימים בתוכנו ום אנו לא מתמודדים איתם הם נשארים ומייצרים לנו תחושות קשות, חששות וקשיים נפשיים. מדיטציה לבריאות נפשית יכולה לסייע לשחרר רגשות אלו ולאפשר לגוף להתנקות באופן מלא מרגשות כמו קנאה, פחד, רכושנות, אחיזה, הלקאה עצמית, דימוי עצמי נמוך ועוד.
מדיטציה לריפוי עצמי מתחושות אלו היא מדיטציה לרוב מדיטציה עוצמתית שנוגעים במקומות רגישים בתוכנו. חשוב לעשות זאת במקום מכיל ומוגן עם מלווה מקצועי ומוסמך על מנת לאפשר מרחב ריפוי מתאים.

חיבור גוף נפש

אם בעבר לא ידענו כי קיים קשר ישיר בין המצב הנפשי שלנו לבין המצב הגופני שלנו, כיום ידוע ומוכר כי ישנו חיבור בין הגוף הפיזי שלנו לבין הנפש. מתחים ומחשבות שליליות על עצמו יכולים להשפיע בסופו של דבר על מצבנו הגופני. אנשים יכולים לחוש כאבים של התכווציות שרירים ומתחים בגב העליון בשל מתחים מהעבודה או מהחיים ואף לחטוף מחלות. מדיטציה המתרגלת הרפיה ושיחרור יכולה לסייע ולמנוע מחלות וכאבים אלו.